Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Kontaktinformasjon til TT MICRO

 

 

 

Ordrekontor

 

Salg@ttmicro.no

tlf : 22748840 tastevalg 1 

 

 

Brukerstøtte 

 

Support@ttmicro.no

tlf : 22748840 tastevalg 2

 

Logistikk

 

Lager@ttmicro.no

tlf : 22748840 tastevalg 3

 

Regnskap 

 

Regnskap@ttmicro.no

 

 

Presse 

 

Presse@ttmicro.no

 

 

Retur 

 

Retur@ttmicro.no